Lalele pentru toate doamnele si domnisoarele din Lupeni

Domnii din administratia localã de la Lupeni si-au fãcut o traditie din a împãrti flori tuturor doamnelor si domnisoarelor din localitate. Dincolo de gândurile bune si urãrile transmise doamnelor, bãrbatii au împãrtit mii de flori, cu ocazia zilei de 8 martie. Municipiul Lupeni a fost acaparat de domnii galanti, care cu bratele pline de flori, le-au oferit în dar doamnelor si domnisoarelor.
”În aceastã zi specialã am considerat cã este de datoria noastrã sã facem un asemenea gest de apreciere fatã de toate doamnele comunitãtii noastre. De aceea, împreunã cu colegii mei am ales acest mod de a le transmite gândurile noastre tuturor femeilor din municipiul Lupeni. Sigur, profit de ocazia de a transmite, si pe aceastã cale, multumirile noastre pentru doamnele si domnisoarele din comunitatea noastrã, din viata noastrã. Le multumim pentru tot ceea ce fac pentru noi, bãrbatii, si dorim sã le  asigurãm de toatã consideratia si tot respectul nostru. Tuturor doamnelor si domnisoarelor din municipiul Lupeni, Valea Jiului, judetul Hunedoara si din întreaga tarã le dorim multã sãnãtate, sã fie iubite si fericite alãturi de cei dragi! O Primãvarã fericitã!”, a spus Lucian Resmeritã, primarul municipiului Lupeni.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.