Vulcanul va juca la Alba barajul pentru promovare in Liga a III-a

CS Vulcan ava juca la Alba Iulia barajul pentru promovarea in Liga a III-a in compania celor de la Pancota, formatie cotata cu sansa a doua. Partidele se vor disputa pe data de 20 iunie, pe teren neutru, si vor avea aceeasi ora de start, 17:30. Iata mai jos programul integral al meciurilor de baraj pentru promovarea in Liga a III-a, stadionul stabilit de fiecare AJF organizator, cat si observatorul partidei:

CS MICROBUZUL BOTOSANI (BT) – AS STIINTA MIROSLAVA (IS)

Stadion: „Gura Humorului” (Suceava)

Observator: Vasile Popa (Bistrita)

ACS BUCOVINA FRATAUTII NOI (SV) – CS PROSOMES FELDRU (BN)

Stadion: „Comunal” (Porumbeni – Harghita)

Observator: Ion Danciulescu (Targoviste)

 

AS BIRUINTA NEGRESTI (NT) – FCM HUSI (VS)

Stadion: „Letea” (Bacau)

Observator: Dan Ionescu (Bucuresti)

CSM MOINESTI (BC) – SPORTING V. LIESTI (GL)

Stadion: „Municipal” (Husi – Vaslui)

Observator: Gheorghe Cristoloveanu (Bucuresti)

CS ENERGIA VULTURU (VN) – ACS UNIREA CASIMCEA (TL)

Stadion: „Stefan Vrabioru” (Ianca – Braila)

Observator: Paul Zaharia (Bucuresti)

CS AGIGEA (CT) – VENUS INDEPENDENTA (CL)

Stadion: „Municipal” (Slobozia – Ialomita)

Observator: Stefan Stana (Bucuresti)

 

CS VICTORIA TRAIAN (BR) – AFC RAPID FETESTI (IL)

Stadion: „Petrolul” (Berca – Buzau)

Observator: Vasile Filimon (Bucuresti)

CS FC CHITILA (B)(foto) – FC UNIREA CAMPINA (PH)

Stadion: „Dumitru Matarau” (Stefanesti – Ilfov)

Observator: Adrian Ramureanu (Bucuresti)

AFC AVANTUL FLORESTI (GR) – AS PAMIMAI VIDELE (TR)

Stadion: „Alpan” (Sotanga – Dambovita)

Observator: Marian Bucurescu (Bucuresti)

CS GLORIA CORNESTI (DB) – ACS PROGRESUL CERNICA (IF)

Stadion: „Viorel Mateianu” (Boldesti-Scaieni – Prahova)

Observator: Paul Cazan (Bucuresti)

 

SCM PITESTI (AG) – CS VIITORUL GRADINILE (OT)

Stadion: „Treapt” (Horezu – Valcea)

Observator: Romica Chihaia (Bucuresti)

CS A.S.R.A. APA CRAIOVA (DJ) – CS POSADA PERISANI (VL)

Stadion: „Jiul” (Rovinari – Gorj)

Observator: Sorin Cojocaru (Bucuresti)

CS PETROFAC TICLENI (GJ) – CS MUNCITORUL RESITA (CS)

Stadion: „Termo” (Drobeta Turnu Severin – Mehedinti)

Observator: Marcel Paraschiv (Bucuresti)

CS MUNICIPAL LUGOJ (TM) – CS PANDURII CERNETI (MH)

Stadion: „Mircea Chivu” (Resita – Caras Severin)

Observator: Dan Firiteanu (Resita)

CS SOIMII PANCOTA (AR) – CS VULCAN (HD)

Stadion: „CSS Parc” (Blaj – Alba)

Observator: Attila Kanyaro (Targu Mures)

AS EUROPA ALBA IULIA (AB) – CS VULTURII VULTURENI (CJ)

Stadion: „Iuliu Bodola” (Oradea – Bihor)

Observator: Gheorghe Bologan (Oradea)

CSM FAGARAS (BV) – CSM VAROSI SK MIERCUREA CIUC (HR)

Stadion: „Municipal” (Sfantu Gheorghe – Covasna)

Observator: Nicolae Pantea (Bucuresti)

CS LACUL URSU MOBILA SOVATA (MS) – CS SEVISUL SELIMBAR (SB)

Stadion: „Park Arena” (Fagaras – Brasov)

Observator: Adrian Mihalcea (Bucuresti)

FC ZAGON (CV) – CS UNIREA STALPU (BZ)

Stadion: „Orasenesc” (Panciu – Vrancea)

Observator: Victor Cruceana (Bucuresti)

CS DAMORE TRICOLORUL ALPAREA (BH) – SOMES CARASEU (SM)

Stadion: „Municipal” (Zalau – Salaj)

Observator: Cristian Vasc (Baia Mare)

CS PLIMOB SIGHETU MARMATIEI (MM) – CS FLACARA HALMASD (SJ)

Stadion: „Olimpia” (Satu Mare)

Observator: Iosif Vigu (Satu Mare)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *